Yorumlar:

Halfeti Gelin Damat Dış Çekim FotoğraflarıHalfeti Gelin Damat Dış Çekim FotoğraflarıHalfeti Gelin Damat Dış Çekim Fotoğrafları

Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesince 2013 yılında "sakin şehir" ağına dahil edilen ve doğal güzellikleriyle çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapan Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi Gelin ve damatların dış çekim mekanı olma yolunda ilerliyor

Birecik Baraj Gölü sayesinde sahil kentini andıran ve 6 yıl önce "sakin şehir" unvanı verilen Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi, bu yönüyle dış çekim yeri olmayı hedefliyor.

Doğası ve sahip olduğu güzellikleriyle Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesince "sakin şehir" ağına dahil edilen Halfeti, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

'Güneydoğu'nun Bodrum'u olarak anılan "Sakin şehir" Halfeti'ye gezmeye gelenler, özellikle bir bölümü sular altında kalan ilçeyi tekne turuyla geziyor. Güneydoğu bozkırının ortasında olmasına rağmen Birecik Baraj Gölü sayesinde sahil kenti görünümüne kavuşan Halfeti, günde 10 binden fazla turisti ağırlıyor. Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesi'nin 2013'te 'Sakin şehir' ağına dahil ettiği Halfeti, tarihi taş evleri ve doğal güzellikleriyle bölgenin saklı cenneti olarak anılıyor. Tekne turlarıyla büyük bölümü sular altında kalan ilçeyi gezen turistler, tur sırasında birçok medeniyete ev sahipliği yapan Rumkale'yi de görme fırsatı buluyor.

Sahip olduğu güzellikler ve sakin havasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Halfeti, bu yönüyle evlenecek çiftlerinin de gözde mekanı olma yolunda ilerliyor.

Çiftler hem burada çok sakin bir vakit geçiriyor hem de muhteşem bir doğada evliliğin ilk zamanlarını geçirme imkanı buluyor.

Şanlıurfa Dış Çekim Mekanları İçin Linke Tıklayın


Urfa düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut profesyonel bir çekimin yanı sıra sizlere uygun fiyatlı hizmetler sunuyor. Düğün gününüzü en güzel şekilde hatırlamanız ve bu hatıraları en yakınlarınızla paylaşmak için başvuracağınız ilk adres olan Ramazan Bulut her tür düğün çekimi için sizlere en profesyonel hizmetleri sunuyor.