Yorumlar:

Bozova Çatak Düğün Fotoğraf Çekimleri | Dış mekan düğün ve düğün hikayesiBozova Çatak Düğün Fotoğraf Çekimleri | Dış mekan düğün ve düğün hikayesi


Bozova ilçemiz denince hepiniz biran düşündünüz sanırım acaba bu ilçeyi daha önce nerede duymuştum. Biz söyleyelim Urfa’nın bir ilçesidir. Orada duymuşsunuzdur.

Şanlıurfa Bozova'da Dış Çekan Fotoğrafları Yerler arasında yer almaktadır

Hayır! Dediğinizi duyar gibi oldum. Biz Urfa’nın ilçesi olduğunu biliyoruz. Başka bir yerde duymuştum der gibisiniz. O zaman sizi daha merakta bırakmadan size biraz yardımcı olayım.

Bu ilçemiz, Türkiye’nin en büyük barajı olan Atatürk Barajın bulunduğu yerdir. Bu ilçemiz birçok tarihi ve doğal yapısı ile tanınır. Şimdi heyecanlanıp evet evet yeni hatırladım diyorsunuz. Sesinizi duyar gibi oldum.

Evet, merak etmeyin ilçemiz hakkında her türlü bilgiye sahip olacağınız bir gezi yazısını kaleme aldım umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey varsa mutlaka yorum bölümünde eklemenizi tavsiye ediyorum.


Urfa düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut profesyonel bir çekimin yanı sıra sizlere uygun fiyatlı hizmetler sunuyor. Düğün gününüzü en güzel şekilde hatırlamanız ve bu hatıraları en yakınlarınızla paylaşmak için başvuracağınız ilk adres olan Ramazan Bulut her tür düğün çekimi için sizlere en profesyonel hizmetleri sunuyor.