Yorumlar:

Fatoş ve İzzettin | Save The Date Çekimleri


Şanlıurfa’nın en iyi Düğün Fotoğrafçısı olan Ramazan Bulut dış mekan düğün ve düğün hikayesi çekimlerini Şanlıurfa Merkez, ilçeler ve çevre iller de yapmaktadır. Fatoş ve İzzettin çiftine dış mekan Düğün sonrası save the date için Urfa Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Çekmiş olduğumuz diğer görselleri görmek için Save The Date Çekimleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hayalleriniz çekilmeye değer.- fatma gençal  demiş ki:

11/02/2019

En özel ve güzel günümüzü fotoğraflarimizla ölümsüzlestirmemizi saglayan mütevazi,sicakkanli,samimi ve herseyden once bikmadan yorulmadan buyuk bi zevkle saatlerce emek harcayip bize enerji veren ve bunu fotograflarina yansıttığınız için tesekkurlerimizi iletiyoruz. Sizinle yaptigimiz keyifli cekim icin kendimizi cok sansli hissediyoruz ve tabiki her cift gibi bizi de özel hissettirdiğiniz için sonsuz tesekkurler...tekrardan en guzel cekimlerde beraber olabilmemiz dilegiyle. sevgilerimizle
Zorunlu Alan Incorrect email
Zorunlu Alan Incorrect email
Zorunlu Alan
Urfa düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut profesyonel bir çekimin yanı sıra sizlere uygun fiyatlı hizmetler sunuyor. Düğün gününüzü en güzel şekilde hatırlamanız ve bu hatıraları en yakınlarınızla paylaşmak için başvuracağınız ilk adres olan Ramazan Bulut her tür düğün çekimi için sizlere en profesyonel hizmetleri sunuyor.